Szpital Specjalistyczny PRO-FAMILIA w Rzeszowie kontynuuje działania edukacyjne i prewencyjne. Tym razem 26 maja 2026 roku zaprasza na Dzień Mamy. Hasło tegorocznego święta to „Twoje ciało zrobiło coś wyjątkowego – zadbaj o nie z czułością”.
Pacjentki mogły skorzystać z pakietu badań ukierunkowanych na profilaktykę zdrowia kobiet, w tym badań ginekologicznych, USG oraz cytologii płynnej. W zależności od wieku wykonywano także mammografię lub USG piersi. Program obejmował również badania laboratoryjne, w tym morfologię, TSH, poziom żelaza oraz marker CA-125, a także analizę składu masy ciała.
Dodatkowym elementem Białej Soboty były konsultacje uroginekologiczne.
Te wydarzenia to przykłady działań szpitala PRO-FAMILIA, łączących profilaktykę, edukację zdrowotną i łatwiejszy dostęp do badań ważnych dla wczesnego wykrywania chorób u kobiet.
Więcej informacji o szpitalu: kliknij.
Zgłoś swoje projekty do 9 edycji Konkursu „Zdrowa Przyszłość-Inspiracje”!












