Inicjator programu „Bezpieczny Szpital Przyszłości”, pomysłodawca i organizator Konkursu „Zdrowa Przyszłość-Inspiracje”, współzałożyciel spółki IDEA Trade. Wcześniej twórca, realizator  i redaktor naczelny magazynów „First Class” oraz „Biznes Trendy” dla prenumeratorów  „Rzeczpospolitej” i „Gazety Prawnej”.  Szef zespołów projektowych, custom publishing i eventów oraz wydawnictw inwestorskich dla partnerów Grup: Gremi Media, Infor i Presspublica.

Organizator szeregu konkursów i raportów,  w tym najważniejszego w Ochronie Zdrowia „Rankingu Szpitali”, realizowanego z Centrum Monitorowania Jakości i publikowanego w „Rzeczpospolitej”.

W latach studenckich autor i prowadzący audycji dla Polskiego Radia i Telewizji.

Propagator innowacji w nauce, technice i medycynie, z zamiłowania artysta muzyk grający na skrzypcach  i fortepianie (czasami trąbce:)). Absolwent Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie oraz Akademie International de Saumur/ Foundation Yehudi Menuhin we Francji.  Przed zaangażowaniem się w projekty z obszaru zdrowia, przez blisko 20 lat koncertował jako solista i pierwszy skrzypek na najważniejszych scenach w Polsce i za granicą.