Od 2016 roku jest dyrektorem Specjalistycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu.
W 1993 ukończyła Akademię Ekonomiczną w Poznaniu Wydział Zarządzania, następnie w 2009 roku na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu Podyplomowe Studium Zarządzania w Opiece Zdrowotnej na Wydziale Nauk o Zdrowiu, w 2012 roku ukończyła Studia Podyplomowe na Wydziale Zarządzania  w zakresie Zarządzania Podmiotami Leczniczymi na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, a w 2017 roku ukończyła Studia Podyplomowe  Master of Business Administration na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Od 19 lat skutecznie zarządza podmiotami leczniczymi w Polsce. Do jej osiągnięć zawodowych należy przede wszystkim oddłużenie szpitali w Puszczykowie i Kowanówku. W 2014 roku jako Prezes Zarządu „Szpitale Wielkopolski” sp. z o.o. prowadziła proces inwestycyjny, który  zapoczątkował budowę szpitala pediatrycznego w Poznaniu.

W latach 2014-2022 kontynuowała pracę nad zakończeniem tego znaczącego dla województwa wielkopolskiego procesu inwestycyjnego.

Od 2016 roku jest dyrektorem Specjalistycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu. Skutecznie przeniosła jego działalność leczniczą przy ul. Bolesława Krysiewicza 7/8 i ul. Feliksa Nowowiejskiego 56/58 wraz z Zespołem Poradni Specjalistycznych znajdujących się przy ul. Spornej 16 do nowo wybudowanego obiektu Wielkopolskiego Centrum Pediatrii przy ul. Adama Wrzoska 1 w Poznaniu. Otworzyła pierwszy w Wielkopolsce Szpitalny Oddział Ratunkowy dla dzieci.

W 2015 roku Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego w Poznaniu wyróżniło ją godnością Lidera Pracy Organicznej i przyznało Statuetkę Honorowego Hipolita.

Jej motto życiowe to: „Skuteczni menedżerowie podejmują skuteczne decyzje” – Peter Drucker.