Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. prof. Stanisława Popowskiego w Olsztynie.

Szpital zapewnia wszystkim pracownikom pakiet bezpłatnych świadczeń medycznych: bezpłatne leczenie stomatologiczne, zabiegi fizjoterapeutyczne (szkołę pleców, szczepienia przeciw grypie, pakiet laboratoryjny).

Pracownicy mają udzielane 30% zniżki na profilaktyczne badania obrazowe (TK, MRI, USG).

Szpital zapewnia wykonanie szczepień ochronnych w miejscu pracy.

Wsparciem dla personelu jest opieka psychologiczna dostępna dla pracowników, z którymi pracuje psycholog w okresach wymagających wsparcia.

Szpital realizował wśród pracowników akcję bezpłatnych badań markerów nowotworowych. Od 2020 r. sukcesywnie realizowany program profilaktyki chorób kręgosłupa u pracowników (szpital zapewnia bezpłatną sesję 10 zabiegów w roku wzmacniających mięśnie kręgosłupa, co zapobiega bólom kręgosłupa).