Posty zawierające tag

Wizyta studyjna „Bezpieczny Szpital Przyszłości” w Szpitalu Uniwersyteckim nr 2 im. dr. Jana Biziela w Bydgoszczy

25 czerwca, 2026 / , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

24 czerwca 2026 roku w Szpitalu Uniwersyteckim nr 2 im. dr. Jana Biziela w Bydgoszczy odbyła się kolejna wizyta studyjna organizowana w ramach Platformy Transferu Wiedzy „Bezpieczny Szpital Przyszłości”. Gospodarzem spotkania była dr n. med. Agnieszka Rogalska, Dyrektor Szpitala Uniwersyteckiego nr 2 im. dr. Jana Biziela. W wydarzeniu uczestniczyli członkowie Kapituły Konkursu „Zdrowa Przyszłość – Inspiracje”, dyrektorzy i menedżerowie placówek medycznych oraz eksperci reprezentujący instytucje publiczne […]

Czytaj więcej