Sztuka w przestrzeni szpitala. Wystawa studentów ASP w NIGRiR
W Narodowym Instytucie Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji (NIGRiR) w Warszawie otwarto kolejną wystawę prac studentów Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie. Ekspozycja zatytułowana „Na styku. Rysunek z Grafiki” prezentuje twórczość młodych artystów z Wydziału Grafiki i stanowi drugą odsłonę współpracy obu instytucji. Wystawa jest elementem działań mających na celu wprowadzenie sztuki do przestrzeni szpitalnej oraz stworzenie pacjentom, ich bliskim i pracownikom możliwości kontaktu z kulturą w trakcie pobytu w placówce. […]
Czytaj więcej
